Home Uncategorized BOB CROSS III. (2016)

BOB CROSS III. (2016)

0

Úvod_kopie


 

 

3. ročník Bobcrossu se jel na konci zimní sezóny, a to v sobotu 14. března 2015. Celý den probíhal hlavní závod dospělých v závodu BobCross. I letos byla připravena trať s klopenými zatáčkami, zpomalovacími vlnami. Opět jeli čtveřice vyřazovacím způsobem. Z každé čtveřice postoupila do dalšího kola rychlejší dvojice. Více podrobností o závodu najdete na http://www.bobcross.cz/. Letošní závod se jel až do setmění a finále se jelo na osvětlené trati. Večer proběhla tradiční BobCross párty – zahrál DJ´s: Lucky Boy, Dawe…

 

Naše děti si zařádili v dětském závodu BobKids – závod ve sjezdu na čas, rozdělen do věkových kategorií. Základní mechanika: Děti jedou po jednom a na čas. Na trati je bude čekat několik pohádkových postaviček, lehký slalom a samozřejmě náš šikovný personál.

 


A něco navíc?

Původně jsme trička dělali jen na aktuální ročník pro jezdce a personál. S nějakým další prodejem se nepočítalo. Jelikož ale nejsme „zatím“ nikterak komerční sport, každá korunka se hodí. Do toho dostáváme spoustu dotazů zda by nešlo triko objednat:)) Jsme rádi za tento zájem, proto zde máme nový BOB-e-SHOP. Většina věcí zde je vyráběna až po objednání, tudíž na zakázku. Proto prosím pochopte, že požadujeme platbu předem. Objednáním trika a dalších produktů (připravujeme) podpoříš projekt BOBCROSS a za to moc děkujeme:)). Poštovné je vždy GRÁTIS!

 

Těšíme se na Vás v příštím ročníku :-), zájem je obrovská, můžeš se registrovat již teď!!!

 

  • Cannondale Hasištejn Bike

      Termín: 1.9.2018 Organizátor: Hnízdil Team Lokalita: Prunéřov u Kadaně   Pohár…
  • Krušnohorský MTB Marathon 2018

      Termín:19.5.2018   Organizátor: CCC Chomutov Lokalita: Chomutov Pohár Peruna C…
Další v Uncategorized

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Check Also

Cannondale Hasištejn Bike

  Termín: 1.9.2018 Organizátor: Hnízdil Team Lokalita: Prunéřov u Kadaně   Pohár…